KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 13903303
nr 1390 3303
Skulpturer
2 st, trä, England. Längd: 24. Höjd: 19-19 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:27:34
500 kr
700 kr